Skup nieruchomości

Skup mieszkań

Skup mieszkań

Skup mieszkań
Kupujemy mieszkania bez względu na ich stan – mieszkania zadłużone, lokatorskie, w trakcie postępowania spadkowego. Najpierw wykonamy fachową wycenę nieruchomości. Kolejny krok, to sporządzenie umowy u notariusza. Po podpisaniu umowy nastąpi przelew środków na Twoje konto. Oferowana przez nas w ramach skupu mieszkań kwota, to 80% wartości nieruchomości! Zapewniamy całkowite bezpieczeństwo podczas całego procesu skupu mieszkania.

Skup domów

Skup domów
Chcesz pozbyć się długów i sprzedać dom? Nic prostszego! Aby zgłosić dom do sprzedaży wystarczy dostarczyć nam kilka dokumentów, takich jak akt własności, zdjęcia, wypis z rejestru gruntów oraz numer księgi wieczystej. wiemy, na co zwrócić uwagę oraz jak sprawić, żeby cała transakcja przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Całkowita poufność wszelkich dokonywanych transakcji.

Skup działek

Skup działek
Oprócz skupu mieszkań, oferujemy również skup działek. Oferta to doskonały sposób na szybkie odzyskanie gotówki i pozbycie się długów. Po zgłoszeniu przez Klienta chęci skorzystania z naszych usług wykonujemy dla niego wycenę, a następnie dbamy o sprawne przejście przez wszelkie formalności. Aby zgłosić działkę do skupu potrzebne są: akt własności, numer księgi wieczystej, wypis z rejestru gruntów.