O nas

Vivia

Dlaczego warto zaufać naszej firmie?
Jesteśmy firmą z tradycjami. Na rynku nieruchomości działamy nieprzerwanie od szeregu lat. Świadczymy dla Państwa usługi w zakresie skupu mieszkań i skupu nieruchomości. Nieprzerwana działalność w tej branży nieruchomości, pozwoliła nam zdobyć niezbędne doświadczenie, które gwarantuje, że przeprowadzane przez nas transakcje są zgodne z obowiązującymi przepisami. Nieustannie poszerzamy ofertę, pragnąc zadowolić każdego klienta.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie transakcje były korzystne dla obu stron. Stawiamy na proste i przejrzyste zasady oraz partnerskie warunki współpracy.

  • Bezpieczeństwo
  • Profesjonalizm
  • Wiedza
  • Zaufanie
  • Szybkość działania
  • Obsługa prawna

Pomogliśmy wielu osobom pozbyć się szybko nieruchomości i uniknąć windykacji, sprzedaży komorniczej i długów, czy eksmisji.
Z nami możesz pozbyć się zadłużonej nieruchomości, pozbyć się problemu i wyjść z długów. Nasi doradcy zawsze pomogą Państwu w przeprowadzeniu transakcji i odpowiedzą na wszystkie pytania.
Zaufało nam już wielu klientów i firm z całego kraju.

Jesteśmy firmą zapewniającą bezpieczeństwo, legalność i profesjonalizm. Wszystkie transakcje odbywają się na czytelnych i przejrzystych zasadach. Nasi specjaliści zawsze są do dyspozycji – zapewnią pełne wsparcie w procesie sprzedaży oraz wyjaśnią wszelkie ewentualne niejasności i zapisy umów. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klientów.

Nasza firma, to gwarancja szybkiej i bezpiecznej transakcji mieszkania, czy nieruchomości. Jeżeli zamierzasz sprzedać działkę, dom, czy mieszkanie, to u nas zrobisz to najlepiej. Wiemy, w jaki sposób zagwarantować naszym klientom pełną satysfakcję.

Nasza firma Skup Mieszkań Vivia, posiada spore doświadczenie i wiedzę w temacie skupu nieruchomości, nieustannie podążamy za zmianami, i nowymi trendami. Inwestujemy w poszerzanie wiedzy,  zatrudniamy specjalistów z branży nieruchomości, aby zagwarantować klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Współpracujemy ze specjalistami, w celu zapewnienia kompleksowości usług. Korzystamy z pomocy geodetów, notariuszów, rzeczoznawców budowlanych oraz rzeczoznawców majątkowych, inżynierów i doradców zajmujących się prawem socjalnym, prawem podatkowym lub rodzinnym. Współpraca pozwala na przeprowadzanie kompleksowej i bezpiecznej transakcji w rzetelny i fachowy sposób.